A A A


dobry sen, ciekawostkiJeżeli podczas snu najczęściej wybierasz pozycję płodową (nogi podkurczone, plecy nieco przygarbione) oznacza to, że jesteś z natury bardzo wrażliwy, skryty i nieśmiały. Natomiast, jeśli śpisz na plecach, płasko z rękoma przy ciele (tzw. na żołnierza) oznacza, że jesteś introwertykiem-często zamykasz się w sobie, jesteś cichy i spokojny, nie czujesz się jak ryba w wodzie w większym gronie.

Śpiąc na boku z wyciągniętymi kończynami, dajesz do zrozumienia, że jesteś ekstrawertykiem - czyli lubisz przebywać w większym gronie, jesteś odważny i bezpośredni. Jeśli jednak ręce wyciągasz przed siebie, jakbyś chciał do kogoś się przytulić świadczy o twojej nieufności, dystansie zarówno do świata jak i ludzi.

Osoby towarzyskie i odważne zazwyczaj sypiają płasko na brzuchu, układając ręce po boku głowy. Mianowicie dobrzy słuchacze bądź skromni i nieśmiali ludzie śpią najczęściej w tzw. pozycji rozgwiazdy-leżąc na plecach mają rozrzucone ręce i nogi. Hm…ciekawe a Wy w jakiej pozycji śpicie najczęściej?


Tagi: sen, zdrowy sen,