A A A


łóżko, sypialniaMeble z litego drewna pozwalają zachować odpowiedni klimat powietrza. Dzięki możliwością sorpcyjnym drewna (wchłanianie i oddawanie pary wodnej) utrzymywana jest odpowiednia wilgotność powietrza. Otwarte pory drewna zapewniają odpowiedni klimat pomieszczenia. Na drewnie nie dochodzi do wyładowań elektrostatycznym, co zapobiega osiadaniu kurzu i bakterii (drewno osiąga antybakteryjne działanie)


Meble z litego drewna są szczególnie estetyczne. Być może na pierwszy rzut oka nie rozpoznaje się, że mebel wykonany jest z litego drewna, ale już przez dotyk, odczuć można ciepło tego materiału, zwłaszcza gdy jest on wykończony olejem meblowym.

Kolejną zaletą mebli z litego drewna jest ich mocna konstrukcja i stabilność. Dzięki meblom z litego drewna można intensywnie żyć. Wytrzymałość mebli z litego drewna zostaje zachowana z upływem czasu, co pozwala cieszyć się swoimi meblami przez wiele lat.
Naturalne promieniowanie mebli z litego drewna fascynuje i przykuwa uwagę. Staranne wygładzanie drewna i wywoływanie naturalnej gry kolorów tworzy wyjątkową estetykę. Również forma mebli z litego drewna wyraża się w pierwszej kolejności naturalnością i wygodą, a także przytulnością i komfortem.

Natura jest wyjątkową inspiracją!
 

Łóżko PAU BEDS.pl
Zobacz Łóżko PAU w sklepie BEDS.pl

 


Tagi: meble z drewna litego, lite drewno, łóżko,