A A A


 

Filozofia mebli z litego drewna opiera się na ekologii, estetyce i harmonii tego surowca z człowiekiem. Jako jeden z niewielu jest on w pełni odnawialny. 

 Racjonalna gospodarka leśna pozwala na wzrost lesistości kraju. Lasy Państwowe w ostatnich latach pozyskiwały od 20 do nieco ponad 25 mln metrów sześciennych drewna rocznie, tymczasem przyrost drewna na pniu w polskich lasach był w tym samym czasie ponad dwukrotnie wyższy. Dzięki temu zasobność lasów stale rośnie. W uproszczeniu można napisać, iż więcej drzew jest sadzonych niż wycinanych. Drewno na wyroby meblarskie powinno być pozyskiwane tylko i wyłącznie z drzewostanów posiadających certyfikat FSC, świadczący o prawidłowym zarządzaniu lasem.

Ekologiczne i ergonomiczne meble do sypialni są podstawą zdrowego snu i poczucia witalności. Na stronach naszego serwisu odnajdą Państwo wiele cennych informacji, poczynając od opisu materiałów użytych do produkcji mebli (tj. łóżka, komody, szafy, materace), aż do pomocy w wyborze kolorów i roślin do sypialni.  Odpowiemy także na pytania jak właściwie ustawić łóżko w sypialni oraz jak dobrać stelaż i materac.

Podpowiemy jak żyć, mieszkać oraz spać zdrowo i nowocześnie. Nie pozostawimy bez odpowiedzi pytań: dlaczego łóżka drewniane są tak często wybierane przez klientów oraz dlaczego olej staje się groźnym konkurentem lakieru.

 

 


Tagi: meble do sypialni, sypialnia,